AKMER SİGORTA ARACILIK

Hakkımızda

Akmer Sigorta Aracılık Ltd. Şti. Sektörde hizmet verdiği her dönemde sigortalısının çıkarlarını ön planda tutarak aracılık edebilmek için işinde uzman, profesyonel ve güvenilir sigorta şirketlerinin acenteliklerini aynı anda yürütmeyi tercih etmiştir. Klasik acente anlayışından farklı olarak müşterilerini sigorta konusunda bilgilendirmek ve bilinçli sigortalılara doğru poliçeler satmak amacı ile profesyonel kadrosuyla sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet vermektedir.

Sigortacılığın varoluş nedeni olan hasarın en hızlı şekilde karşılanmasını temel prensip edinmiştir. Gittikçe artan sigorta şirketi sayısı yoğun rekabeti de beraberinde getirmiş olup rekabet fiyatları ucuzlatarak, hasar / prim dengesinin bozulmasına dolayısıyla şirketlerin mali gücünün zayıflamasına sebep olmuştur.

Bir sigortalı olarak her türlü yükümlülüğünüzü yerine getirseniz dahi mali gücü zayıf bir sigorta şirketinden hasarınızı tazmin etmek oldukça uzun bir süre alacaktır. Akmer Sigorta müşterileri ile arasındaki güveni sağlayan temel unsurun başlı başına hizmetin kendisi olduğuna inanmaktadır.